Općinsko takmičenje iz matematike 2023

Dana 06.03.2023. godine u JU “Četvrta gimnazija” Ilidža održano je općinsko takmičenje učenika osnovnih škola iz matematike za učenike VI, VII, VIII i IX razreda.

Našu školu su predstavljali: Tulić Lamija, Ćatović Asija, Bajraktarević Hajrulah, Macić Emil, Melina Salkić, Mešak Amina, Avdić Emir, Karović Bilal, Ramić Džejla, Kurtić Ermin i Kolar Ajla. Učenik Macić Emil (VII razred) zauzeo je 2. mjesto; Tulić Lamija (VI razred) 7. mjesto; Ćatović Asija (VI razred) 18. mjesto; Avdić Emir (VIII razred) 9. mjesto; Mešak Amina (VIII razred) 11. mjesto i Karović Bilal (VIII razred) 16. mjesto.

Čestitamo našim učenicima i nastavnicama koje su ih pripremale Ademović Seniji i Gljiva Suvadi na postignutim rezultatima. Učeniku Macić Emilu želimo da postigne što bolji uspjeh na predstojećem kantonalnom takmičenju.