10. Humanitarni bazar “OTVORENA VRATA”

Kraj prvog polugodišta tradicionalno završavamo Humanitarnim bazarom “Otvorena vrata” koji i ovu godinu uspješno realizujemo zahvaljujući našim učenicima, njihovim roditeljima, porodicama, uposlenicima škole i prijateljima koji se rado odazovu našem pozivu.

Ovaj deseti po redu prodajni bazar upotpunio je program koji je bio posebno osmišljen i dugo pripreman. Uloge voditelja pripale su učenicima Hani Šunj i Alemu Šubi. Folklorni ansambl naše škole bio je uvertira u dalji dio programa u okviru kojeg je nastupio hor škole sa pjesmom “Ne rugaj se” i folklor Učiteljice koji svake godine svojim nastupom uveliča ovaj događaj. U fokusu je bila predstava “Ničiji problem” koja se bavi temom vršnjačkog nasilja u izvedbi učenika IX razreda: Sarah Berić, Sajra Godinjak, Lamija Bećirović, Lamija Muminović, Ensar Muminović, Bilal Karović, Husein Hadžić, Asad Džemidžić i Anes Vejo. Reditelj predstave Hajrudin Neradin.

Zahvaljujemo se svim učesnicima i gostima koji su svojim dolaskom upotpunili naš bazar.