Škola skijanja

Učenici šestog razreda naše škole su od 07.03. do 13.03. 2018. godine, u okviru relaizacije projekta „Škola skijanja“ proveli na časovima skijanja u okviru obaveznog nastavnog programa.
„Škola skijanja“ u organizaciji Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo planirana je za sve učenike šestih razreda osnovnih škola.
Učenici su u navedenom periodu stekli osnovna znanja i prve „korake“ ovog zimskog sporta. Ovom prilikom želimo pohvaliti sve učenike i njihove nastavnike Curo Mufida i Ahmetović Admira koji su učinili sve da ovaj projekat uspije.