Priredba, 1. mart 2018.

U utorak, 27.02.2018. godine u prostorijama naše škole, povodom obilježavanja 1. marta, Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine, upriličena je priredba. Vrijedni učenici i voditelji sekcija pripremili su prigodan kulturno-umjetnički program.

Posjetioci su uživali u zanimljivim sadržajima pripremljenim za ovu prigodu. Sve je bilo u znaku državnih obilježja i boja naše zastave. Uz pozitivne emocije i ljubav prema domovini prikazani sadržaji poslali su snažne poruke mira, ljubavi prema domovini i nadu u bolje sutra.

Ovom prilikom svim učenicima, roditeljima učenika i radnicima škole želimo sretan 1. MART DAN NEZAVISNOSTI BiH.