J U   “Sedma osnovna škola” Ilidža    “  Treba dugo učiti 
   da  bi se malo znalo ”         
       -  Monteskje  - Najdemokratičnija škola

Ispravka za obavjestenje o nabavci.

Dopuna tenderske dokumentacije-loz-ulje 2017.

Odluka o pokretanju postupka-loz ulje 2017.

Obavjestenje o nabavci loz ulja 2017.

Tenderska dokumentacija-2017, nabavka loz ulja

Spisak udzbenika 2017-2018.docx

Konkurs za geografiju.docx

Konkurs docx

Obavjestenje.pdf

Tender loz ulje JU  Sedma OS.docx

Nastavak humanitarne akcije

Ugledni čas BHS jezik

19. dječiji tetar fest-Gračanica 2016.

Općinsko takmičenje iz Fizike

Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuđača

Odluka o pokretanju postupka javne..

Poziv za dostavljanje ponude

Humanitarni bazar 24.12.2015.

01.12.2015. Dan borbe protiv AIDS-a

Dječiji festival 2015.

Obavještenje-početak nastave

BAZAR- razmjena udžbenika

Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuđača

Izmjena i dopuna TD + izjava ponuđača

Izmjena tenderske dokumentacije

Tender za nabavku  lož ulja

Obavještenje o nabavci

18. Dječiji teatar festival

“Čarobni svirač” i u Devetoj o.š.

Školska saobraćajna patrola

Oledni čas iz vjeronauke

Dan planete Zemlje

Posjeta centru “Spajalica”

Takmičenje iz matematike

Ljubavna matematika-ugledni čas

Festival Dječije carstvo

Projekat  “Građanin”

Radionica pedagogice-volonterke

početna javne nabavke o školi školske aktivnosti uposlenici galerija kontakt

        Predstavnici

   odjeljenja u Vijeću

roditelja u šk. 2014./2015. godini

Vijeće roditelja  šk. god.2014./2015.

RAZREDNI VODITELJ

ODJELJENJE

RODITELJ

Dokara Amira

I1

Kolubara Enisa

Čović Nermina

I2

Kamenica Semira

Gadžo  Fehima

I3

Husić Emira

Šahić Munir

II1

Kraman Emir

Ćorović Muzafera

II2

Baručija Elvir

Ibrica Senita

II3

Fako Mirnesa

Šabić Emina

III1

Mešević Azra

Neradin Hajrudin

III2

Šehić Senaid

Bašić Dževad

III3

Mešić Minela

Huseinović Edvija

IV1

Sajma Beganović

Ćatić Aida

IV2

Memija Arnes

Mulahasanović Alma

IV3

Pezo  Hašim

Mulaomerović Sedina

V1

Bahović Ajsela

Granov  Kanita

V2

Zukić Elvedina

Čorbo Ajsela

V3

Muratović Fadil

Ademović Senija

VI1

Karaman Emina

Udvinčić  Sabina

VI2

Hodžić Fikret

Subašić Edina

VI3

Malagić Sabina

Durmo Đulsuma

VII1

Salčin Vildana

Kišić Azemina

VII2

Halep Nihad

Frljak Lejla

VIII1

Kolar Azemina

Čović Elvira

VIII2

Kolubara Zimra

Milić Adisa

VIII3

Ličina Kemal

Kadić Sabina

VIII4

Kahriman Aldijan

Curo Nermina

IX1

Hodžić Tifa

Gljiva Suvada

IX2

Durić Mevludin

Pandur Aida

IX3

Salkičić Ehlimana

Aljović Izeta

IX4

Hadrović Kadira