“  Treba dugo učiti 
   da  bi se malo znalo ”         
       -  Monteskje  - J U   “Sedma osnovna škola” Ilidža Najdemokratičnija škola

Okvirni sporazum

zapisnik o pregledu i ocjeni ponuda

Odluka o izboru ponudjaca

Obavjestenje

Okvirni kalendar pisanih provjera znanja

Ispravka za obavjestenje o nabavci.

Dopuna tenderske dokumentacije-loz-ulje 2017.

Odluka o pokretanju postupka-loz ulje 2017.

Obavjestenje o nabavci loz ulja 2017.

Tenderska dokumentacija-2017, nabavka loz ulja

Spisak udzbenika 2017-2018.docx

Konkurs za geografiju.docx

Konkurs docx

Obavjestenje.pdf

Tender loz ulje JU  Sedma OS.docx

Nastavak humanitarne akcije

Ugledni čas BHS jezik

19. dječiji tetar fest-Gračanica 2016.

Općinsko takmičenje iz Fizike

Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuđača

Odluka o pokretanju postupka javne..

Poziv za dostavljanje ponude

Humanitarni bazar 24.12.2015.

01.12.2015. Dan borbe protiv AIDS-a

Dječiji festival 2015.

Obavještenje-početak nastave

BAZAR- razmjena udžbenika

Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuđača

Izmjena i dopuna TD + izjava ponuđača

Izmjena tenderske dokumentacije

Tender za nabavku  lož ulja

Obavještenje o nabavci

18. Dječiji teatar festival

“Čarobni svirač” i u Devetoj o.š.

Školska saobraćajna patrola

Oledni čas iz vjeronauke

Dan planete Zemlje

Posjeta centru “Spajalica”

Takmičenje iz matematike

Ljubavna matematika-ugledni čas

Festival Dječije carstvo

Projekat  “Građanin”

početna javne nabavke o školi školske aktivnosti uposlenici galerija kontakt

Informacije

Cijenjeni roditelji, ovdje možete vidjeti termine za sedmične informacije svih razrednih starješina, kako biste se detaljno mogli informisati o uspjehu u učenju i vladanju Vašeg djeteta, ili razgovarati o drugim temama sa razrednikom  ili predmetnim nastavnikom.

VREMENSKI RASPORED INFORMACIJA ZA RODITELJE šk.’14/’15

REDNI BROJ

PREZIME

IME

DAN

VRIJEME

1.

Bašić

Dževad

Petak

16:00 - 16:45

2.

Šabić

Emina

Ponedjeljak

16:00 - 16:45

3.

Neradin

Hajrudin

Ponedjeljak

15:00 - 15:45

4.

Čović

Nermina

Srijeda

15:00 - 15:45

5.

Gadžo

Fehima

Srijeda

14:10 - 14:55

6.

Ćorović

Muzafera

Srijeda

09:50 - 10:35

7.

Ibrica

Senita

Petak

09:50 - 10:35

8.

Mulahasanović

Alma

Četvrtak

16:00 - 16:45

9.

Šahić

Munir

Četvrtak

09:50 - 10:35

10.

Dokara

Amira

Srijeda

16:00 - 16:45

11.

Huseinović

Edvija

Četvrtak

10:30 - 11:30

12.

Granov

Kanita

Srijeda

13:20 - 14:05

13.

Ćatić

Aida

Srijeda

14:05 - 14:50

14.

Vatrenjak

Šaban

Ponedjeljak

09:50 - 10:35

15.

Dahija

Ervina

Ponedjeljak

10:00 - 10:35

16.

Godinjak

Azra

Utorak

15:15 - 16:00

17.

Curo

Nermina

Četvrtak

13:20 - 14:05

18.

Kadić

Sabina

Utorak

09:50 - 10:35

19.

Udvinčić

Sabina

Četvrtak

16:00 - 16:45

20.

Durović

Jasmina

Srijeda

13:20 - 14:05

21.

Hajradinović

Mesud

Ponedjeljak

16:00 - 16:45

22.

Ademović

Senija

Petak

12:30 - 13:15

23.

Gljiva

Suvada

Utorak

13:20 - 14:05

24.

Đonlagić

Adisa

Četvrtak

14:10 - 14:55

25.

Hodžić

Alma

Ponedjeljak

13:20 - 14:05

26.

Čović

Elvira

Ponedjeljak

13:15 - 14:05

27.

Masleša

Enisa

Petak

13:20 - 14:05

28.

Kišić

Azemina

Ponedjeljak

15:30 - 16:00

29.

Subašić

Edina

Ponedjeljak

15:00 - 15:45

30.

Pandur

Aida

Ponedjeljak

08:50 - 09:35

31.

Šehović

Elmir

Četvrtak

16:50 - 17:30

32.

Tvrtković

Bajro

Četvrtak

14:05 - 14:50

33.

Milić

Adisa

Četvrtak

16:00 - 16:45

34.

Mulaomerović

Sedina

Četvrtak

18:25 - 19:10

35.

Jahić

Murid

Srijeda

15:45 - 16:00

36.

Čopra

Hikmet

Srijeda

13:15 - 14:00

37.

Suljanović

Fadil

Utorak

13:15 - 14:00

38.

Durmo

Đulsuma

Ponedjeljak

11:30 - 12:15

39.

Pekić

Alisa

Ponedjeljak

11:30 - 12:15