Početak nove školske godine

Svečano i intoniranjem himne BiH, 2.9.2019. godine, započela je školska godina  u školama širom naše domovine. Neki su se manje a neki više obradovali tom početku, ali činjenica je da su naši učenici s osmijehom na licu i velikim uzbuđenjem proveli prvi nastavni dan. Ipak, oni koji su bili najljepši i najushićeniji su naši prvačići. U školu su došli u najljepšoj novoj odjeći noseći u sebi mnogo pomiješanih emocija, a u očima radoznalost i strah pred onim što ih očekuje. Međutim, da se ne trebaju plašiti i da ih u školi očekuje mnogo dobrih i lijepih stvari, uvjerili su ih prošlogodišnji prvačići koji su za njih izveli priredbu dobrodošlice. I tako... uz pjesmu, ples i mnogo smijeha protekao je njihov prvi susret sa školom. Ove školske godine u prvi razred naše škole upisana su tri odjeljenja učenika kaje će voditi učiteljice Huseinović Edvija, Granov Kanita i Mulahasanović Alma. Nadamo se da će školska godina koja je pred nama biti uspješna i produktivna u svakom smislu.