Mostar - Volontiranje je COOL!

Učenici naše škole, Hadžić Zina, Mrehić Amar, Pločo Dalila, Đozić Hamza, Beganović Harun, Avdić Adna i Karović Naida, su posjetili Mostar 22.05.2019.g. u organizaciji Centra za razvoj omladinskog aktivizma (CROA). Tom prilikom su učestvovali u zajedničkim aktivnostima sa velikim brojem škola iz B i H. Neke od tih aktivnosti bile su i sadnja drveta japanske trešnje, kao simbola mira, tolerancije i svih pozitivnih vrijednosti koje promovira projekat Volontiranje je COOL! Takođe, naši učenici su učestvovali i na upriličenoj radionici i druženju sa drugim učesnicima.