03.05.2019.godine, petak, CENTAR ZA KULTURU JELIĆEVA, Sarajevo

Članovi dramske sekcije naše škole „SEDMA“  sa predstavom „Ljepotica i zvijer“ , uvršteni su u takmičarski program 5. Festivala dječije umjetnosti ( FEDU) i pripala im je čast da otvore festival 03.05.2019.godine u 12 sati u Centru za kulturu Jelićeva.
 Bila je  čast da otvore ovako važan dječiji festival, gdje su članove sekcije i publiku  na početku pozdravili direktor festivala g. Fahrudin Kučuk i Indira Kučuk-Sorguč. Sala je bila prepuna i publika je uživala u čaroliji naših mladih glumaca.

Zahvaljujemo se na podršci publici , a posebno učenicima OŠ  "Safvet beg Bašagić" i "Sedmoj", i naravno ostalim gostima...

Bio je ovo jedan važa dan za našu školu i za učenike naše škole.