Rezultati audicije za seriju „ Školokrečina“

Na audiciji za igranu seriju „Školokrečina“, održanoj prošlog utorka u Centru za mlade i kulturu u Sarajevu, u organizaciji Mebius filma i pred eminentnim imenima BiH kinematografije, naši učenici: Paro Emrah, Salčin Amra, Šehić Ena, Alajbegović Kerim, Alajbegović Vildana i Durić Ema su zadovoljili kriterije žirija i dobili uloge u seriji koja će se uskoro snimati u Sarajevu.
Čestitamo našim učenicima na prvim filmskim rolama i želimo im puno uspjeha u daljem radu.