Dan općine Ilidža, kino igman

I danas sjajan nastup u prepunoj sali kina Igman, članovi dramske sekcije " Sedme osnovne škole" iz Blažuja: Ena, Ema, Emina, Emrah, Amina, Haris S., Haris M., Faris, Vildana i Amra, izveli su predstavu " Siromašni Romeo", urađenu po tekstu velikog Šekspira , koju je za djecu prilagodio i napisao pisac Tode Nikoletić i naravno uz malu adaptaciju i prlagođavanje teksta našim glumcima...Zahvaljujemo se publici, učenicima i nastavnicima Prve i Treće osnovne škole Ilidža na aplauzima i velikoj podršci...