Škola skijanja 2019

U periodu od 4. do 28. februara ove godine, pod pokroviteljstvom Ministarstva, realizovan je projekat ,,Škola skijanja“. Škola skijanja je i ove godine organizovana za sve učenike šestih razreda na KS. Cilj projekta je da učenici ovladaju tehnikama skijanja te da se druže i zabave u planinskom ambijentu. Prva grupa učenika naše škole išla je na skijanje u periodu od 4. do 8. februara, a druga grupa od 25. do 28. februara. Mufid Curo, nastavnik tjelesnog i zdravstvenog odgoja, zadovoljan je skijaškim vještinama koje su učenici stekli kao i njihovim ponašanjem izvan školskog prostora. Ushićenje i osmijesi učenika pokazatelj su da je projekat ,,Škola skijanja“ uspješno realizovan.