Modernizacija kabineta informatike

Godine 2019. kompanija BH Telecom  je raspisala Javni oglas/natječaj za dodjelu donacija pravnim licima na koji je aplicirala i naša škola sa projektom "Modernizacija kabineta informatike."

Koristimo priliku da se javno zahvalimo ovoj društveno-odgovornoj kompaniji, koja je prihvatila naš projekt i donirala sredstva u traženom iznosu od 5.000 KM.

Doniranim sredstvima realizovana je nabavka "Smart board" - pametne table čime su u nastavi unaprijeđeni tehnički alati i poboljšan kvalitet njenog izvođenja. Na ovaj način smo ispunili cilj projekta, a to je da našim učenicima omogućimo zanimljivije i kvalitetnije izvođenja nastave u skladu sa svjetskim trendovima.

JU "Sedma osnovna škola" Blažuj-Ilidža