Svečani prijem prvačića

Našim prvačićima želimo dobrodošlicu uz želju da im školski dani budu sretni, a početak nove školske godine, početak razdoblja koje će vam ispuniti djetinjstvo i biti cijelog života lijepa uspomena.

Čestitamo i vama cijenjeni roditelji novu školsku godinu, sa željom da se ispune sva vaša očekivanja i sve vaše nade! Polazak djeteta u školu jedan je od najvažnijih trenutaka u životu svakog djeteta. Upisom u prvi razred razvoj, odgoj i obrazovanje djeteta postaju zajednička briga škole i roditeljskog doma u ostvarenju zajedničkog cilja, a to je sretno i obrazovano dijete.
Dijete u školi dobiva prve velike životne obveze, upoznaje nove ljude: svoje vršnjake i učitelje, stječe nove spoznaje o svijetu koji ga okružuje kao i o sebi samome. Našim đacima prvacima želimo lijep i sretan početak nove školske godine.

Novinarska sekcija