" Mravac" humanitarac u Novoj Kasabi

" Mravac" humanitarac u Novoj Kasabi...Jedan prelijep dan proveden sa djecom u Novoj Kasabi...Divna djeca koja su gromoglasnim aplauzima nagradili naše male glumce...koji su im danas izmamili široke osmijehe...a veoma smo ih obradovali i paketićima koje su im poslali drugari iz Sarajeva u organizaciji Udruženja učitelja KS, paketiće iz osnovnih skola KS, Udruženje bolesnih i invalidnih osoba Blažuj, Asocijacije studenata Pedagoškog fakulteta Sarajevo...Hvala