Tradicionalni humanitarni Bazar "Otvorena vrata"

26. i 27. 12.2019. godine u 18:00h održan je tradicionalni humanitarni Bazar "Otvorena vrata". Članovi dramske sekcije su pripremili dvije predstave. Prvu noć izveli su predstavu „Crvenkapica, ko se boji vuka još“, a drugu noć predstavu „Mravac“.
Takođe učestvovali su i učenici koji su pripremili mali koncert, KUD “Ilidža“, gosti iz „Devete osnovne škole“ te udruženje za očuvanje tradicije i razvoj kulturno – umjetničkog stvaralaštva „Bašlija“ koji su nastupili u koreografiji Džeme Hurića.
Podršku su dali i udruženje invalidnih bolesnih osoba „Blažuj“, udruženje dijaliznih i transplatiranih KS, te organizacija Dogs Trust.
Prikupljeno je 6736,40 KM. Sva sredstva namijenjena su za liječenje našeg učenika.
Hvala vam što ste i ove godine pokazali svoju humanost i na ovom bazaru.