16.03.2019.godine- ILIDŽA OPEN 2019.... Još jedan veliki uspjeh naše učenice NEJLE MEŠEVIĆ.

Nejla Mešević je učenica VIII razreda naše škole. Pored toga što je odlična učenica, Nejla je veoma aktivna i u vannastavnim aktivnostima. Kao član dramske sekcije učestvovala je na mnogim festivalima i osvajala nagrade.
Od svoje četvrte godine trenira karate  u Karate klubu Champion Ilidža kod trenera Mensura Agovića.
Prvakinja je općine, kantona, države i član je Dječije reprezentacije Bosne i Hercegovine.
U njenom vlasništvu je više od 40 osvojenih medalja  sa općinskih, kantonalnih, državnih, regionalnih, međunarodnih i internacionalnih turnira.
Posljednja medalja koju je Nejla osvojila je osvojena 16.03.2019. godine na turniru lidža Open 2019. gdje je Nejla u veoma jakoj konkurenciji takmičara osvojila 1. mjesto- borbe kadetkinje do 54kg.
ČESTITAMO NEJLA I SRETNO DALJE, SVE DO OLIMPIJADE!