Audicija za izbor glumaca

05.03.2019.godine članovi dramske sekcije " Sedme osnovne škole" Blažuj, pozvani su na finalnu audiciju za snimanje serije " Školokrečina" u organizaciji Mebius filma. Pošto su prošli prvu audiciju uspješno, naši učenici: Amra, Emrah, Ena, Ema, Emina, Vildana i Kerim su u 10 sati u Centru za kulturu Sarajevo, pred žirijem sastavljenim od eminentnih filmskih radnika, Jasnom Diklić i Šuhretom Dudom Sokolović, pokazali svoj talenat i na najbolji način predstavili sebe i svoju školu. Sada očekujemo rezultate audicije, nadamo se da će biti pozitivni!