Gostovanje na BH radiju 1

Dana 29.12.2018. godine (subota) naši mali i veliki glumci gostovali su na BH radiju 1 u specijalnom novogodišnjem izdanju dječije emisije "Ringišpil". Povod našeg gostovanja je uspješan i zapažen rad naše dramske sekcije "Sedma" koja svake školske godine pripremi predstavu za djecu sa kojom nastupa u školama u KS sa humanitarnim akcentom tj. prikuplja sredstva za pomoć u liječenju djece kojima je za to potrebna pomoć. I ovoga puta druženje sa urednicom emisije "Ringišpil" Snježanom Galić i djecom-novinarima je proteklo veoma zabavno. Sa članovima sekcije u emisiji je gostovao i direktor naše škole gospodin Hikmet Čopra koji daje veliku podršku radu ove sekcije, kao i mnogim drugim projektima koje realizuju učenici i nastavnici naše škole.