Dječija nedjelja

U srijedu, 3.10.2018. godine, u našoj školi je priređen program povodom obilježavanja Dječije nedjelje i Dana učitelja. Naime, cijeli program su priredili i realizovali članovi dramske sekcije koju predvodi učitelj Hajrudin Neradin. Dio programa koji je emitovan putem školskog razglasa, bio je prijatno iznenađenje za nastavnike i učenike koji su se u tom trenutku zatekli na nastavi.  Program je bio zabavan, ali i edukativan. Obogatile su ga  muzičke numere zbog kojih su mnogi đaci i zaplesali. Takvo raspoloženje nastavljeno je i u toku odmora kada su u centralnom školskom holu učenici mogli pogledati zanimljive power point prezentacije. Zahvaljujemo se učitelju Hajrudinu i njegovim “glumcima“ na tome što nam svaku školsku priredbu učine posebnim doživljajem te što su nam ovog puta uljepšali i jedan običan školski dan.

Novinarska sekcija