Jesenji izlet

Učenici naše škole su u utorak, 18.9.2018. godine,  išli na izlet. Zajedno sa svojim učiteljima i nastavnicima, smješteni u pet udobnih Centrotransovih autobusa, uputili su se ka planini Igman.  Na odredište su prvo stigli učenici starijih razreda, a zatim su autobusi dovezli i naše mališane. Dobrodošlicu našim đacima na Velikom polju poželio je hladan i oštar zrak te zrake sunca koje su  najavile lijep i sunčan dan. Ubrzo je svaki djelić polja ispunila  pjesma, vika i graja. Povele su se razne igre u kojima su prednjačili učenici nižih razreda. Stariji učenici su uz pomoć svojih razrednika naložili vatre i uživali u roštiljanju ćevapa i pljeskavica.  Svi su uživali na svoj način nesvjesno učeći  o životu, o druženju, o pripremanju hrane, o higijeni,  ekologiji, ljekovitom bilju ...  Naravno, napravljeno je i mnogo fotografija koje su uskoro ukrasile stranice društvenih mreža. Kada se sunce počelo šepuriti svojim najjačim jesenjim zrakama, a lopte tražile predah, bilo je vrijeme za povratak kući. Pogašene su sve vatre i uredno pokupiljeno smeće. Svi učenici su bezbjedno stigli svojim kućama. Možemo reći da je to bio jedan prekrasno proveden dan i uspješan izlet.
                                                                                                                                                  Novinarska sekcija