Dan škole

U petak, 01.6.2018. godine, upriličena je priredba povodom obilježavanja dana škole. Ove godine naša škola je proslavila 87 godina postojanja i rada. prije početka umjetničko-zabavnog programa, koji su pripremili učenici naše škole, prisutnima se obratio direktor Hikmet Čopra. U svom kratkom i konciznom obraćanju, direktor je prisutne upoznao s projektima koji su realizirani u protekloj godini, kao i sa daljnim planovima za napredak i poboljšanje odgojno-obrazovnog procesa. U sklopu svečane prosleve Dana škole dodjeljene su zahvalnice nastavnicima i učenicima koji su postigli zapažene rezultate na općinskim takmičenjima, kao i učenicima koji su kroz devetogodišnje obrazovanje, iz godine u godinu , imali primjerno vladanje i prosjek 5,00. Da proslava dana škole bude praznik svakog djeteta, pobrinuli su članovi dramske, horske, ritmičke i literarne sekcije koji su svojim izvedbama dali poseban pečat ovom, za našu školu, veoma značajnom datumu.